Call of Duty: Modern Warfare 3

Call Of Duty serisinin 8. oyunu olan Modern Warfare 3, 8 Kasım 2011 tarihinde oyun severler ile buluşacak. Toplamda 15 bölümden oluşan oyunda aksiyon dolu dakikalar her zamankinden daha fazla gerçekçi ve bir çok gelişmiş görsel efekte sahip.

Oyunun üreticisi olan Activision CEO'su şuana kadar sunulacak en epik Call Of Duty deneyimini hazırladıklarını belirtti.  Serinin orjinal yapımcısı olan Infinity Word tarafından geliştirilen Modern Warfare 3, Spec Ops gibi bir çok multiplayer moda da sahip olacak. Spec Ops; online oyuncu eşleştirme, oyuncu sıralamaları ve ilerlemeye sahip seviye sistemi gibi özellikler ile oyuncuları daha fazla oynamaya teşvik edecek gibi duruyor.

Önceki sürümünden daha geniş kapsamlı bir senaryoya sahip olan Modern Warfare 3, bir çok yeni silah seçeneği ve diğer araş gereçler ile oyuncuların tüm beklentilerini karşılayacağa benziyor.

{satis=cdsiparis&baslik=Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC)&link=http://www.cdsiparis.com/p-1174-call-of-duty-modern-warfare-3-pc.aspx&alt_baslik=Aksiyon Oyunu}

{satis=cdsiparis&baslik=Call of Duty: Modern Warfare 3 (PS3)&link=http://www.cdsiparis.com/p-1175-call-of-duty-modern-warfare-3-ps3.aspx&alt_baslik=Aksiyon Oyunu}

YORUMLAR