Call of Duty Modern Warfare Remastered Senaryo Fragmanı

Bu yeni Call of Duty Modern Warfare Remastered oynanış videosu bize oyunun senaryo modundan sahneler sunuyor

Call of Duty Modern Warfare Remastered çok kısa bir süre sonra çıkış yapacak. Heyecanla beklenen oyunun çıkışına özel olarak yayınlanan bu fragman ise bize oyunun senaryo modundan etkileyici sahneler sunuyor. 

Activision, önümüzdeki günlerde yeni FPS oyunu Call of Duty Infinite Warfare'i yayınlayacak. Call of Duty serisinin yeni oyunu daha önceki Call of Duty oyunlarına göre farklı bir çizgi izliyor. Call of Duty Infinite Warfare'de uzaya çıktığımız futuristik bir maceraya atılıyoruz.

Call of Duty Infinite Warfare'de yer alan futuristik hikaye birçok oyuncunun hoşuna gitmemiş, bu nedenle oyunun YouTube üzerindeki duyuru videosu dislike yağmuruna tutulmuştu. İlk olarak bir 2. Dünya Savaşı oyunu olarak ortaya çıkan seri sonradan köklerinden uzaklaşmıştı ve bu durum da serinin hayranlarını memnun etmemişti. Neyse ki Activision Infinite Warfare'a gelen tepkileri dikkate alarak serinin belki de en beğenilen oyunu olan Call of Duty Modern Warfare sürprizini hazırlamıştı. 

Call of Duty Infinite Warfare'in Legacy Edition adlı paketini satın alan oyuncular Call of Duty Modern Warfare Remastered'a da sahip olabiliyorlar. Bu yenilenmiş versiyon serinin ikonik oyununu günümüz teknolojisiyle yenilenmiş grafiklerle bize sunuyor. Call of Duty Modern Warfare Remastered 4 Kasım tarihinde çıkış yapacak.

YORUMLAR