Call of Duty: Modern Warfare'ın Yenilenmiş Versiyonunun İlk Görüntüleri Yayınlandı!

Activision ve Infinity Ward geçtiğimiz günlerde Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Infinite Warfare'ı resmi olarak tanıtmıştı. İlk aşamada yeni Call of Duty hakkında çok bir bilgi paylaşılmasa da aradan geçen birkaç günün ardından yeni C

Activision ve Infinity Ward geçtiğimiz günlerde Call of Duty serisinin yeni oyunu olan Call of Duty: Infinite Warfare'ı resmi olarak tanıtmıştı.

İlk aşamada yeni Call of Duty hakkında çok bir bilgi paylaşılmasa da aradan geçen birkaç günün ardından yeni Call of Duty'nin oynanışı ve hikayesiyle ilgili bilgiler içeren yeni bir video yayınlandı. Videoda uzayda geçen savaşlar ve grafik kalitesi dikkat çekiyor. Fakat bunların haricinde oyun severleri en çok heyecanlandıracak şey videonun sonunda serinin en sevilen oyunu Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonundan görüntülerin paylaşılması oldu. Bu videoda emektar Captain Price'ı görüyoruz ve Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonunun içinden görüntülere tanık oluyoruz.

Call of Duty: Infinite Warfare'ın Legacy Edition adlı versiyonuna ön sipariş veren oyuncular Call of Duty: Modern Warfare'ın yenilenmiş versiyonuna da sahip olacaklar. Call of Duty: Infinite Warfare çıkış tarihi 4 Kasım 2016 olarak not ediliyor.

YORUMLAR