CamBoard pico XS - Dünyanın En Küçük 3 Boyutlu Derinlik Sensörü

Mobil cihazlar için bir devrim niteliği taşıyan hareket kontolü yeni bir boyuta taşındı. Infineon Technologies tarafından üretilen ve dünyanın en küçük 3 boyutlu derinlik sensörü olan The CamBoard pico XS; nesneler üzerinde üç boyutlu tarama, hareket kont

Mobil cihazlar için bir devrim niteliği taşıyan hareket kontolü yeni bir boyuta taşındı. Infineon Technologies tarafından üretilen ve dünyanın en küçük 3 boyutlu derinlik sensörü olan The CamBoard pico XS; nesneler üzerinde üç boyutlu tarama, hareket kontrolü ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip.

Dizüstü bilgisayarlara ve büyük tabletlere kolayca entegre edilebilen The CamBoard pico XS, sahip olduğu küçük boyutuyla da oldukça dikkat çekiyor. Şu an için mobil cihazlar için uygun boyutlarda olmasa da görünen o ki yakın zamanda boyutlarının daha da küçüleceğini söylemek mümkün.

3 boyutlu modelleme özelliği sayesinde kullanıcılarının ellerini modelleyebilen cihaz, aynı zamanda modellemiş olduğu 3 boyutlu el tasarımını, kullanıcıların hareketleri doğrultusunda hareketlendirebiliyor.

The CamBoard pico XS için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR