Carmageddon Reincarnation için Süspansiyon Testi Videosu Yayınlandı

Carmageddon: Reincarnation'ın geliştirici ekibi Stainless Games tarafından yayınlanan yeni video, oyun içerisinde yer alan süspansiyon teknolojisini gözler önüne serdi. Zamanının popüler oyunu Carmageddon'u tekrar hayata döndürmek için bir Kickstarter pro

Carmageddon: Reincarnation'ın geliştirici ekibi Stainless Games tarafından yayınlanan yeni video, oyun içerisinde yer alan süspansiyon teknolojisini gözler önüne serdi.

Zamanının popüler oyunu Carmageddon'u tekrar hayata döndürmek için bir Kickstarter projesi olarak ortaya çıkan ve gerekli bağışı toplamayı başaran projenin 2014 yılı içerisinde Carmageddon: Reincarnation adıyla oyunseverlerle buluşması bekleniyor.

Farklı bir yarış deneyimini oyunseverlerle buluşturacak olan oyunda, sadece rakiplerinizle yarışmayacak aynı zamanda onlarla savaşacaksınız. Yarışı kazanmak için bitiş çizgisini ilk geçen araca sahip olmak yerine, yarış sırasında rakiplerinizin tamamını saf dışı bırakarak da yarışın kazananı siz olabilirsiniz.

2014'ün ilk çeyreği içerisinde kullanıcılara Steam üzerinden erken erişim imkanı sunulacağı konuşulan Carmageddon: Reincarnation'ın PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR