Castle Raid 2 ile Aynı Cihaz Üzerinde Arkadaşlarınızla Savaşın

Arcticmill geliştirmiş oldukları strateji ve savaş oyunu Castle Raid'in beklenenin üstünde bir başarı yakalamasıyla birlikte, yeni oyunları Castle Raid 2'yi Android ve iOS kullanıcılarıyla buluşturdu. İlk oyuna göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip ola

Arcticmill geliştirmiş oldukları strateji ve savaş oyunu Castle Raid'in beklenenin üstünde bir başarı yakalamasıyla birlikte, yeni oyunları Castle Raid 2'yi Android ve iOS kullanıcılarıyla buluşturdu.

İlk oyuna göre çok daha gelişmiş özelliklere sahip olan Castle Raid 2 üzerinde en çok dikkat çeken özellikse, iki oyuncunun aynı cihaz üzerinde birbirlerine karşı savaşabilecek olmaları.

2 farklı dünya üzerinde yer alan 20 adet benzersiz savaş haritasının yer aldığı oyunda, ordunuz üzerinizde yer verebileceğiniz 9 farklı asker, senaryo modunda oynayabileceğiniz 3 farklı zorluk seviyesi, asker yükseltmeleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Castle Raid 2 için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR