Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations

Konami kısa bir süre önce çıkış yapan Castlevania: Lords of Shadow 2 için yayınlayacağı ilk indirilebilir içerik olan Revalations için bir tanıtım videosu yayınladı. Hatırlanacağı üzere Castlevania: Lords of Shadow 2'de Drakula'nın hikayesi konu alınıyord

Konami kısa bir süre önce çıkış yapan Castlevania: Lords of Shadow 2 için yayınlayacağı ilk indirilebilir içerik olan Revalations için bir tanıtım videosu yayınladı.

Hatırlanacağı üzere Castlevania: Lords of Shadow 2'de Drakula'nın hikayesi konu alınıyordu. Bu yeni içerik ise Alucard adlı kahramanın hikayesine odaklanacak. Bir zamanlar Gabriel olarak anılan Drakula'nın oğlu olan Alucard bu içerikte babasının dönüşüne ve şeytan karşısındaki büyük savaşa hazırlanıyor olacak. İçerik yeni mekanları oyuna ekleyecek.Videoda Alucard'ın yeteneklerine ve kullanabildiği silahlara göz atılmakta.

Castlevania: Lords of Shadow 2 - Revelations 25 Mart'ta çıkış yapacak. Eğer Castlevania: Lords of Shadow 2'yi denemek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR