Caveman Wars Tanıtım Videosu

Caveman Wars, Android ve iOS platformları için AMA LTD. tarafından geliştirilen oldukça farklı bir oynanışa sahip olan stratejik savunma oyunudur. Taş devrinde geçen oyunda amacınız kabilenize saldıran vahşi hayvanlara ve taş devri savaşçılarına karşı kul

Caveman Wars, Android ve iOS platformları için AMA LTD. tarafından geliştirilen oldukça farklı bir oynanışa sahip olan stratejik savunma oyunudur.

Taş devrinde geçen oyunda amacınız kabilenize saldıran vahşi hayvanlara ve taş devri savaşçılarına karşı kulübelerinizi korumak.

Kullanabileceğiniz farklı savunma kartlarının yer aldığı oyunda, kendi özel güçlerinizi kullanarak kabilenizi ve kaynaklarınızı korumanız gerekiyor.

En iyi stratejiyi belirleyerek kabilenizi tüm tehlikelere karşı korumanız gereken oyunda birçok geliştirme seçeneği ve yeni savunma kartları da sizleri bekliyor.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Caveman Wars'un Android ve iOS sürümlerini mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR