Cavemania Tanıtım Videosu

Age of Empires ve Age of Mythology gibi popüler strateji oyunlarının altına imzasını atmış olan Yodo1 Games tarafından geliştirilen farklı bir üçlü eşleme oyunu olan Cavemania, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor. Üçlü eşleme oyu

Age of Empires ve Age of Mythology gibi popüler strateji oyunlarının altına imzasını atmış olan Yodo1 Games tarafından geliştirilen farklı bir üçlü eşleme oyunu olan Cavemania, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor.

Üçlü eşleme oyunlarına farklı bir soluk getireceğini düşündüğüm oyun, içerisinde yer alan sıra tabanlı stratejik savaş oyunu öğeleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Candy Crush'la birlikte üçlü eşleme oyunlarının yakaladığı başarı göz önüne alındığı zaman, Cavemania'nın da aynı başarıyı yakalayabileceğini şimdiden sizlere söyleyebilirim.

Eski çağ teması üzerine kurulu oyunda amacımız; dağılan kabilesini tekrar bir araya getirebilmesi için şefe yardımcı olmak. Bunun için karşımıza gelen tüm bölümleri ve bölümlerde bizlere verilen tüm görevleri başarıyla yerine getirmemiz gerekiyor.

Facebook ve Twitter entegrasyonu sayesinde arkadaşlarınızın hangi bölümde olduğunu ve hangi bölümde kaç puan aldığını da görebileceğiniz Cavemania'nın gerçekten çok bağımlılık yapan bir oyun olduğunu söylemeden de geçemeyeceğim.

Cavemania için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine hızlı ve güvenli bir şekilde yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR