CCleaner ile Tarayıcı Geçmişi Nasıl Silinir?

CCleaner eğer bilgisayarınızın performsını gün geçtikçe kaybetmesinden şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz başarılı bir gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar optimizasyon aracı olaraköne çıkmakta.  Bilgisayarınızın performansı zamanla biriken çöp dosyalar

CCleaner eğer bilgisayarınızın performsını gün geçtikçe kaybetmesinden şikayetçiyseniz kullanabileceğiniz başarılı bir gereksiz dosya temizleme ve bilgisayar optimizasyon aracı olaraköne çıkmakta. 

Bilgisayarınızın performansı zamanla biriken çöp dosyalar nedeniyle düşebilmekte. Bu dosyalar disk performansınızı düşürdüğü için Windows açılış ve kapanış süreleri uzayabiliyor ve programlar daha geç açılabiliyor. Tarayıcıların depoladığı geçici dosyalar da bu tür dosyalardan bazıları. İnternet tarayıcıları internet gezinti geçmişinizi kayıt altına almaktalar. Bu durum hem kişisel bilgilerinizin açığa çıkmasına neden olabiliyor hem de istenmeyen dosyaların bilgisayarınızda depolanmasına yol açabiliyor. İşte bu videomuzda da CCleaner kullanarak tarayıcı geçmişi silme işlemini nasıl yapabileceğinizi detaylı bir şekilde anlatabiliyoruz.

YORUMLAR