CeBIT Bilişim Eurasia 2012 Başladı

CeBIT Bilişim Eurasia bugün 29 Kasım perşembe günü itibariyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı ve 31 Kasım'a kadarda ağırlamaya devam edecek.

CeBIT Bilişim Eurasia bugün 29 Kasım perşembe günü itibariyle ziyaretçilerini ağırlamaya başladı ve 2 Aralık'a kadar da ağırlamaya devam edecek. 

Hem profesyonellere ve üst düzey yetkililere, hem de ulusal ve uluslararası ziyaretçilere hitap eden CeBIT Bilişim Eurasia, en yeni ürünleri ve hizmetleri sergilemeye uygun teknolojik bir platform yaratıyor. İlk kez 1992 yılında düzenlenen fuarın bu yıl 13. sü düzenleniyor ve  İstanbul'u bölgenin bilişim sektörünün iş merkezi haline getirmeyi amaçlıyor. Fuar'a katılım gösterenler yeni doğan işbirlikleri ile kalkınıyor, üretim verimliliğini ve rekabeti arttırıyor.

Yaklaşık 5.000'i genel müdür ve 63.849 profesyonel ziyaretçi CeBIT'e iş anlaşması yapma amacı ile geliyor. Her yıl Türkiye'den ve çevre ülkelerden gelen ziyaretçiler diğer ülkelerden gelen sektör yetkilileri ile karşılaşma imkanına sahip oluyorlar. İş bağlantıları açısından Avrasya'nın en etkin bu bilişim platformunun 2011 yılı verilerine bakacak olursak, 17 ülkeden gelen katılımcısıyla toplam 121.349 ziyaretçi ağırlayarak 85 farklı ülkeden ziyaretçiye ev sahiplği yapmış ve 95 forum, panel ve konferans düzenlenmiş. Bu sene de fuar katılımcı ve ziyaretçi istatistikleri açısından geçen seneyi aratacak mı? Hep birlikte bekleyip göreceğiz fakat ilk günün ziyaretçi sayısı hafta içi olmasına rağmen hiç de azımsanacak cinsten değil.

Eğer fuar hakkında daha fazla bilgi elde etmek isterseniz CeBIT Bilişim Eurasia 2012 İstanbul yazımızı okuyabilir ve CeBIT Bilişim Eurasia galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR