Cheating Tom Tanıtım Videosu

Cheating Tom Android tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir refleks ve beceri oyunudur. Mizahi yönü ağır basan bu oyunda derslerinde başarılı olmak için kopya çeken bir öğrenciye yardım ediyoruz. Kontrol edebileceğimiz iki karak

Cheating Tom Android tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir refleks ve beceri oyunudur. Mizahi yönü ağır basan bu oyunda derslerinde başarılı olmak için kopya çeken bir öğrenciye yardım ediyoruz. Kontrol edebileceğimiz iki karakter mevcut: Tom ve Tammy. 

Amacımıza ulaşmak hiç de kolay değil çünkü hem sınıf öğretmenleri hem de inek diye tabi ettiğimiz öğrenciler bize zorluk çıkartıyor. Onları alt edebilmek içinse üstün yeteneklerimizi kullanmalıyız. Hızlı ve keskin hamlelerle kopyamızı çekip derslerimizi başarıyla tamamlamalıyız.

Oyun ne yazık ki sadece Android için mevcut fakat tahminlerimize göre yakında iOS için de çıkacak. Siz de beceri ve refleks oyunlarından keyif alıyorsanız Cheating Tom mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer almalı.

YORUMLAR