Check: Pay Bills & Credit Cards Tanıtım Videosu

Check: Pay Bills & Credit Cards, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların faturalarını, banka hesaplarını ve kredi kartlarını tek bir platform üzerinden yönetmesini sağlayan ödüllü ve ücretsiz bir para yönetimi uygulamasıdır. Banka hesabınız yada kredi

Check: Pay Bills & Credit Cards, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların faturalarını, banka hesaplarını ve kredi kartlarını tek bir platform üzerinden yönetmesini sağlayan ödüllü ve ücretsiz bir para yönetimi uygulamasıdır.

Banka hesabınız yada kredi kartınız ile faturalarınızı otomatik ödeyebilen uygulama, bankanızda yeterli bakiyeniz olmadığında sizi uyarmaktadır. Birden fazla banka hesabı ve kredi kartı yönetimi yapabileceğiniz uygulamanın arayüzü oldukça sade ve modern tasarlanmıştı. Bu sayede uygulamayı herhangi bir problem yaşamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fatura ödeme işlemlerinizi sizin yerinize yaparak zaman tasarrufu yapmanızı sağlayan Check'i ücretsiz olarak indirerek kullanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR