Civilization: Beyond Earth'ün Giriş Sinematiği Yayınlandı

Ünlü sıra tabanlı strateji oyunu Civilization, bilim-kurgu temasıyla harmanlanarak yepyeni oynanış sistemlerini tanıtıyor. Yapımcı Firaxis, Civilization: Beyond Earth için yeni giriş sinematiğini yayınladı. The Chosen isimli video sıradaki Civilization ma

Ünlü sıra tabanlı strateji oyunu Civilization, bilim-kurgu temasıyla harmanlanarak yepyeni oynanış sistemlerini tanıtıyor. Yapımcı Firaxis, Civilization: Beyond Earth için yeni giriş sinematiğini yayınladı.

The Chosen isimli video sıradaki Civilization macerasını ekranlara sererek insanoğlunun ilk defa dünyadan başka bir yere adım atışını gösteriyor. Oyun yakın gelecekte, insanlığa yeni bir adım olacak dönemin başları olmak üzere bir dizi felaketten sonra bilim-kurgu temasını konu alıyor. Strateji kategorisinde ödül almış Civilization, yapımcıları için de ilk defa uzay temasında ortaya çıkarak stratejide yeni bir adım atıyor.

Civilization: Beyond Earth, serideki bir önceki oyunun kaldığı yerden meşaleyi ele alıyor ve bilimsel ilerleyişiyle birlikte seriden alışkın olduğunuz tüm özelliklerin üzerine yenilerini ekleyerek oyuncuları bekliyor. Bu sefer Civilization'da yapmanız gereken şey insanlığın gelecekte nasıll adımlar atacağı. Oyuna eklenen yeni sistemlerle bina oluşturmada çok büyük değişiklikler ve sıra tabanlı kendi lokasyonunuzu geliştirmek için kullanılan eşyalar var. Tüm bunlar bilim-kurgu temasına yedirilmiş ve stratejide farklı tat arayanlar için ön plana çıkartılmış.

Oyun 24 Ekim'de Windows PC, Mac OS X ve Linux için geliyor.

YORUMLAR