Civilization VI Çıkış Videosu

Eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bilgisayarlar için geliştirilmiş en köklü strateji oyunu serilerindem olan Civilization serisinin yeni oyunu Civilization VI önümüzdeki günlerde çıkış yapacak. Civilization VI'da oyun

Eğer strateji oyunu oynamayı seviyorsanız size güzel bir haberimiz var. Bilgisayarlar için geliştirilmiş en köklü strateji oyunu serilerindem olan Civilization serisinin yeni oyunu Civilization VI önümüzdeki günlerde çıkış yapacak.

Civilization VI'da oyuncular kendi medeniyetlerini inşa etmek ve üstün medeniyet haline getirebilmek için için çağlar boyunca süren bir mücadeleye girecekler. Taş Devri'nden, yani sıfırdan inşa etmeye başlayacağımız medeniyetimizi geliştiebilmek için savaşacak, kültür merkezleri oluşturacak, diplomatik ilişkiler kuracak ve görkemli şehirler inşa edeceğiz.

Serinin yeni oyununda bizi daha da zengin bir içerik bekliyor. Artık kurduğumuz şehirler haritada fiziksel olarak genişleyebiliyorlar ve bize yeni bilimsel ve teknolojik araştırmalar yapabilme imkanı veriyorlar.

İlk olarak 1991 yılında tanıştığımız Civilization serisi seneler boyunca en popüler strateji oyunu serileri arasında kalmayı başardı. Oyun için yayınlanan bu çıkış videosu ise bize Civilization VI için hazırlanmış sinematik görüntüler sunuyor. Civilization VI'yı 21 Ekim tarihinde oynamaya başlayabileeğiz. Oyuna ön sipariş veren oyuncular ise Civilization VI'yı birkaç gün önceden indirmeye başlayabilecekler ve oyun çıktığında anında oynayabilecekler:

YORUMLAR