Cloudy with a Chance of Meatballs 2 Tanıtım Videosu

Cloudy with a Chance of Meatballs 2, sinema salonlarında sevenleriyle buluşan popüler animasyon filminin resmi mobil oyunu olarak Android ve iOS platformları üzerinde yayınlandı. Bulmaca oyunları kategorisi altında yer verebileceğimiz oyunda mucit Flint L

Cloudy with a Chance of Meatballs 2, sinema salonlarında sevenleriyle buluşan popüler animasyon filminin resmi mobil oyunu olarak Android ve iOS platformları üzerinde yayınlandı.

Bulmaca oyunları kategorisi altında yer verebileceğimiz oyunda mucit Flint Lockwood'a deneyleri sırasında yardımcı olarak lezzetli meyveleri ve yiyecekleri eşleştirmek.

90'dan fazla farklı bölümün sizleri beklediği bu zorlu bulmaca oyununda, her bölümde sizden istenen farklı görevleri yerine getirmelisiniz.

Filmde yer alan tüm popüler karakterlerin de yer aldığı Cloudy with a Chance of Meatballs 2, gerçekten oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir oynanışa sahip.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Cloudy with a Chance of Meatballs 2'yi Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR