Çocuklar için Üretilen Akıllı Saat FiLIP Tanıtım Videosu

Çocuklarınızın güvenliğinden emin olmanızı sağlamak amacıyla üretin akıllı saat FiLIP, sade ve şık tasarımı ile çocuklarınızın seveceği bir akıllı saat. Hem telefon hemde saat görevi gören bu akıllı saati çocuklarınıza alarak, hem onların güvenliğini hemd

Çocuklarınızın güvenliğinden emin olmanızı sağlamak amacıyla üretin akıllı saat FiLIP, sade ve şık tasarımı ile çocuklarınızın seveceği bir akıllı saat. Hem telefon hemde saat görevi gören bu akıllı saati çocuklarınıza alarak, hem onların güvenliğini hemde sevinmelerini sağlayabilirsiniz.

FiLIP akıllı saatin en öne çıkan özelliği çocuğunuzun nerede olduğunu takip edebilmenizdir. İstediğiniz an çocuğunuzun nerede olduğunu kontrol etmek için FiLIP'i kullanabiliyorsunuz. bu özelliğini yanı sıra arama ve mesaj gönderme özelliklerine sahip olan FiLIP sayesinde, saatin içerisinde 5 adet numara kaydederek çocuğunuzun ihtiaç anında bu numaraları tek bir tuşa dokunarak aramasını sağlayabilirsiniz. Çocuklarınıza arama dışında mesaj göndermenizi de sağlayan bu akıllı saatin, en güzel özelliği ise çocuğunuzun gün içerisinde vaktinin büyük bir kısmını geçirdiği yerleri güvenli bölgeler olarak belirleyerek, bu bölgelerin dışında çıktığında haber alabilmeniz. Örneğin çocuğunuzun okulunu ve yakınları, okuldan çıktıktan sonra gidebileeği derhane ve diğer yerleri güvenli bölgeler olarak belirleyerek, çocuğunuzun bu bölgeler dışında başka yere gittiğini bildirim olarak alabilirsiniz.

Kullanması oldukça basit olan FiLIP'in oldukça basit bir arayüzü ve sadece 2 tuşu bulunmaktadır. Üretici şirket AT&T tarafından 199.99 $ olarak belirlenen fiyatı ve çocuğunuzun sürekli olarak yer takibini yapmak, aramak veya mesaj atmak için ödemeniz gereken aylık 10$'lık fiyatı ile ilgileri üzerine çeken FiLIP'in ilerleyen zamanlarda satışının artması bekleniyor.

Şirketin hazırladığı tanıtım videosunu izleyerek saatin görünümü ve diğer özellikleri hakkında genel bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR