Cogi ile Android Cihazınız Üzerinde Sesli Notlar Kaydedin

Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir not alma ve sesli not alma uygulaması olan Cogi yardımıyla sizin için önemli olan anlara ait ses kayıtlarını alarak daha sonra istediğiniz zaman tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Anlık olarak aklınıza ge

Android kullanıcıları için geliştirilen ücretsiz bir not alma ve sesli not alma uygulaması olan Cogi yardımıyla sizin için önemli olan anlara ait ses kayıtlarını alarak daha sonra istediğiniz zaman tekrar tekrar dinleyebilirsiniz.

Anlık olarak aklınıza gelen fikirleri, arkadaş sohbetlerini, toplantıları, dersleri ve çok daha fazlasını kağıt kalemle not almak yerine, Android cihazlarınız üzerine kaydetme şansını sizlere sunan Cogi, not almayı farklı bir boyuta taşımaktadır.

Aldığınız sesli notlara ait başlıkları değiştirebileceğiniz, notlarınıza resimler, notlar ve hatta etiketler ekleyebileceğiniz uygulama içerisinde yer alan arama özelliği yardımıyla istediğiniz tüm sesli notlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Cogi için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla uygulamayı Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz. (Uygulamanın iOS versiyonunun da yakın zamanda piyasaya sürülmesi bekleniyor.)

YORUMLAR