Couple Tanıtım Videosu

Couple, Android ve iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği, özellikle çiftleri hedef alan farklı ve özel bir iletişim uygulamasıdır. Uygulama marketlerinde yer alan pek çok mesajlaşma uygulamasının aksine Couple ile sadece tek bir kişi ile

Couple, Android ve iOS cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği, özellikle çiftleri hedef alan farklı ve özel bir iletişim uygulamasıdır.

Uygulama marketlerinde yer alan pek çok mesajlaşma uygulamasının aksine Couple ile sadece tek bir kişi ile iletişime geçebiliyorsunuz. Modenr ve şık arayüzü sayesindeh hem kolay kullanabileceğiniz hemde kullanırken eğleneceğiniz bir uygulama olan Couple sayesinde, sevgiliniz veya eşiniz ile gününüzün en özel anlarını anında paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak belirlediğiniz bir kişi ile, görüntülü konuşma, ücretsiz mesajlaşma, resim, video ve ses sodyası gönderme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Android ve iOS cihazlarınız üzerinden Couple'ı kullanmak isterseniz, aşağıdaki bağlantılardan yararlanarak uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR