Crazy Taxi: City Rush Çıkış Videosu

SEGA, bir zamanların klasik yarış oyunu serisi olan Crazy Taxi serisinin yeni oyununu iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için yayınladı. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Crazy Taxi: City Rush adlı yeni Crazy Taxi oyununda taksimize

SEGA, bir zamanların klasik yarış oyunu serisi olan Crazy Taxi serisinin yeni oyununu iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'ler için yayınladı.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Crazy Taxi: City Rush adlı yeni Crazy Taxi oyununda taksimize atlayarak yepyeni bir şehirde yolcuları gitmek istedikleri yerlere en kısa süre içerisinde ulaştırmaya çalışıyoruz. Yüksek hızlarda virajlarda drift yaparak, trafikten sıyrılarak ve rampalardan uçarak çılgın bir maceraya giriştiğimiz oyunda yolcularımız ne kadar hızlı bir şekilde hedefimize ulaşırsak ve ne kadar çok adrenalin dolu hareket gerçekleştirirsek ona göre bahşiş bırakıyorlar.

Crazy Taxi: City Rush gelişmiş grafikleri ve yeni ve kolay kontrol sistemiyle beğeninizi kazanacak bir oyun. Crazy Taxi: City Rush'ın iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için:

Oyunun Android versiyonu da kısa süre içerisinde çıkış yapacak.

YORUMLAR