Crazy Taxi iOS, Android İnceleme

Crazy Taxi SEGA tarafından uzun yıllar önce oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınlanmış bir video oyunudur. Bu yenilenmiş versiyon ise oyunun akıllı telefon ve taletlere uyarlanmış versiyonudur. Crazy Taxi'de müşterilerini en kısa süre içerisinde en

Crazy Taxi SEGA tarafından uzun yıllar önce oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınlanmış bir video oyunudur. Bu yenilenmiş versiyon ise oyunun akıllı telefon ve taletlere uyarlanmış versiyonudur.
Crazy Taxi'de müşterilerini en kısa süre içerisinde en hızlı bir şekilde hedeflerine ulaştırmaya çalışan bir taksi şöförünü kontrol ediyoruz. Yolculuğumuz sırasında gerçekleştireceğimiz çılgın numaralar ve tehlikeli hareketler bize ekstra para ve bonus puan olarak eri dönüyor. Oyunun kontrolleri oldukça kolay ve oynanış hızlı ve aksiyon dolu. Oyunun rafikleri ise tatmin edici seviyede ve hemen hemen her mobil cihazda akıcı bir şekilde çalışmakta.
Crazy Taxi'de zamana karşı yarışırken heyecan giderek artıyor ve oyun bize eşsiz bir oynanış sunuyor. Oyundaki müziklerde ise ünlü rock grubu Offspring'in imzası bulunmakta. Eğer mobil yarış oyunlarını seviyorsanız Crazy Taxi hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR