Crazy Taxi King 3D Tanıtım Videosu

Crazy Taxi King 3D Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. GTA serisine bener dinamiklere sahip oyunda yolcuları gidecekleri yere ulaştırma çalışan bir taksiciyi canlandırıyoruz. Elbette GTA kadar geniş bir dünya ve hareket özgürlüğü

Crazy Taxi King 3D Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur. GTA serisine bener dinamiklere sahip oyunda yolcuları gidecekleri yere ulaştırma çalışan bir taksiciyi canlandırıyoruz. Elbette GTA kadar geniş bir dünya ve hareket özgürlüğü mevcut değil. Fakat yine de mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz keyifli oyunlardan bir tanesi.

Oyunda yol kenarında yolcular bekliyor ve biz de gösterilen alan içerisinde durarak onları aracımıza alıyoruz ve gidecekleri yere bırakıyoruz. Kontroller son derece kolay ve anlaşılır. Oyun esnasında herhangi bir sorun yaratmıyor. Ekranın solunda pedallar ve vites, sağında ise direksiyon mevcut.

Oyun zaman zaman zor olabiliyor fakat kontrollere alıştıktan sonra bir daha sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Grafikler için ortalama diyebilirim. Çok iyi değiller fakat çok da kötü demek haksızlık olur.

Eğer basit ve sade bir araba kullanma oyunu arıyorsanız Crazy Taxi King 3D aradığınız oyun olabilir.

YORUMLAR