Crime Story ile Suç Dünyasının Gizemini Keşfedin

Popüler mobil oyun geliştiricisi Game Insight tarafından Android platformu için hazırlanan polisiye bir macera oyunu olan Crime Story'de kendi ganster hikayenizin başrollerinde yer alıyorsunuz. Android mafya oyunu olarak da adlandırabileceğimiz Crime Stor

Popüler mobil oyun geliştiricisi Game Insight tarafından Android platformu için hazırlanan polisiye bir macera oyunu olan Crime Story'de kendi ganster hikayenizin başrollerinde yer alıyorsunuz.

Android mafya oyunu olarak da adlandırabileceğimiz Crime Story'de kaçırılan kardeşimizi aramaya başlayarak çıktığımız yolculukta kendimizi bir mafya babası konumunda buluyor ve suç dünyasının gizemini keşfetmeye çalışıyoruz.

Şehre hükmetmek ve rakiplerimizi ortadan kaldırmak için yoğun bir mücadele vereceğimiz oyun; 3 boyutlu grafikleri, akıcı animasyonları, farklı hikayesi ve kolay oynanışıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Oyun için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla bir mafya oyunu olan Crime Story'yi Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR