Darksiders 3 Duyuruldu!

Geçtiğimiz aylarda yenilenmiş sürümleri yayınlanan ilk iki Darksiders oyununun ardından güzel bir haber geldi ve Darksiders 3 resmi olarak duyuruldu. THQ Nordic, yaptığı resmi duyuruda yeni aksiyon oyunu ile ilgilli detayları da paylaştı. Bu açıklamalara

Geçtiğimiz aylarda yenilenmiş sürümleri yayınlanan ilk iki Darksiders oyununun ardından güzel bir haber geldi ve Darksiders 3 resmi olarak duyuruldu.

THQ Nordic, yaptığı resmi duyuruda yeni aksiyon oyunu ile ilgilli detayları da paylaştı. Bu açıklamalara göre oyun insanoğlunun kıyamet sonrası dünyadan yok olduğu uzak bir gelecekte geçecek. İlk iki oyunda Mahşerin Dört Atlısı arasında yer alan War ve Death adlı kahramanları yönetmiş, dünyada kıyametin ortaya çıkmasının sebeplerini araştırmıştık. Yeni oyunda ise karşımıza yeni bir kahraman çıkıyor. Yine Mahşerin Dört Atlısı'ndan biri olan Fury, kırbacıyla düşmanlarınakabus olabiliyor.

Bir büyücü olan Fury, yeni Darksiders oyununda dünyaya ayak basan Yedi Ölümcül Günah'ı bularak temizlemekle görevlendiriliyor. Bu iş için de kardeşleri Death ve War gibi farklı mekanlar arasında yolculuk etmesi ve sırları ortaya çıkarması gerekmekte.

Darksiders serisisinin yeniden canlanıyor oluşunu görmek oldukça güzel. Darksiders 3'ün net çıkış tarihi henüz paylaşılmadı; fakat oyunun 2018 yılı içinde çıkış yapacağı bilgisi paylaşılıyor. Darksiders 3 yeni nesil oyun konsolları olan PlayStation 4 ve Xbox One'ın yanısıra PC platformuna da çıkış yapacak.

YORUMLAR