Dead Rising 3 Oyuncuları Zombilerle Yüzleşti

Capcom Vancouver tarafından geliştirilen ve Xbox One lansmanıyla birlikte oyunseverlerle buluşan zombi temalı hayatta kalma oyunu Dead Rising 3 için yepyeni bir reklam kampanyası başlatıldı. Kampanya kapsamında yayınlanan yeni videoda kullanıcıların özel

Capcom Vancouver tarafından geliştirilen ve Xbox One lansmanıyla birlikte oyunseverlerle buluşan zombi temalı hayatta kalma oyunu Dead Rising 3 için yepyeni bir reklam kampanyası başlatıldı.

Kampanya kapsamında yayınlanan yeni videoda kullanıcıların özel bir odada Xbox One üzerinde Dead Rising 3'ü denemeleri isteniyor ve oyunla oyuncular başbaşa bırakılıyor. Ne oluyorsa o andan sonra oluyor ve odayı bir anda zombiler basıyor. Oyuncuların anlık tepkileri gerçekten görülmeye değer.

Dead Rising 3 için yayınlanan bu reklam videosu eminim ki en kısa sürede viral olmayı başaracaktır ve hem Xbox One tarafında hem de Dead Rising 3 tarafında geliştiricilerin yüzünü güldürecektir.

Videoyu izledikten sonra, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum bölümleriniz aracılığıyla bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

YORUMLAR