Dead Rising 3 PC Çıkış Videosu

Capcom'un sevilen zombi oyunu serisi Dead Rising'in son oyunu Dead Rising 3 PC için çıkış yaptı. Dead Rising 3 PC versiyonu oyunun konsol versiyonlarından daha geç yayınlandı; fakat oyun için çıkarılan bütün indirilebilir içerikleri beraberinde getirdi. T

Capcom'un sevilen zombi oyunu serisi Dead Rising'in son oyunu Dead Rising 3 PC için çıkış yaptı.

Dead Rising 3 PC versiyonu oyunun konsol versiyonlarından daha geç yayınlandı; fakat oyun için çıkarılan bütün indirilebilir içerikleri beraberinde getirdi. TPS türünde bir aksiyon oyunu olan Dead Rising 3 ile geniş bir açık dünyada hayatta kalmak için heyecan dolu bir mücadeleye girmekteyiz. Kendi silahlarımızı yapabilmemiz için gerekli olan parçaları toplayarak birleştiriyoruz ve zombi sürüleri arasından kendimize yol açıyoruz. Şehir ordu tarafından küle dönüştürülmeden önce şehirden kaçamız gerekiyor ve bu nedenle sınırlı kaynakları en iyi şekilde kullanmamız gerekiyor.

Dead Rising 3 yüksek kalite grafikleri, geliştirilmiş zombi yapay zekası ve rastgele karşımıza çıkacak beklenmedik sahneleriyle beğeninizi kazanacak bir oyun. Co-op desteğine de sahip olan oyunu bu bağlantıyı kullanarak satın alabilirsiniz:

YORUMLAR