Dead Tigger 2 - Acıktınız mı?

Android ve iOS işletim sistemleri için çıkarılmış en iyi zombi oyunu örneklerinden biri olan Dead Trigger 2 oyun severlere inanılmaz bir eğlence sunuyor. Dead Tigger 2'de insanoğlunun hayatta kalmak için dünya çapında hakim olan zombi kıyametiyle giriştiğ

Android ve iOS işletim sistemleri için çıkarılmış en iyi zombi oyunu örneklerinden biri olan Dead Trigger 2 oyun severlere inanılmaz bir eğlence sunuyor.

Dead Tigger 2'de insanoğlunun hayatta kalmak için dünya çapında hakim olan zombi kıyametiyle giriştiği son savaşa tanık oluyoruz. Bu savaşta kahramanımızı yöneterek öncelikle güvenli bir sığınak bulmalı, sonrasında ise silahlarımızı kuşanıp birçok farklı görevde zombilerle karşılaşmalıyız. Görevlerimiz bizi kaynak toplamaya, hayatta kalan insanları kurtarmaya veya belli bir noktayı savunmaya iterken dar koridorlarda veya geniş alanlarda dört bir yanımız zombilerle çevriliyor ve adrenalin iliklerimize kadar işliyor.

Oyuna yapılan güncellemeler aracılığıyla birçok yeni içerik de eklenmekte. Eğer aksiyon ve FPS türündeki oyunları seviyorsanız yüksek eğlence sunan Dead Trigger 2'yi kaçırmamalısınız. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Dead Trigger 2'yi indirmek için:

YORUMLAR