Deezer ile Mobil Üzerinde Ücretsiz Müzik Keyfini Yakalayın

Spotify, Rdio ve piyasadaki diğer rakiplerinin izinden giden çevrimiçi müzik dinleme servisi Deezer, mobil cihazlar üzerinde ücretli olan servisini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Web üzerinde olduğu gibi mobil cihazlar üzerinde de rek

Spotify, Rdio ve piyasadaki diğer rakiplerinin izinden giden çevrimiçi müzik dinleme servisi Deezer, mobil cihazlar üzerinde ücretli olan servisini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Web üzerinde olduğu gibi mobil cihazlar üzerinde de reklam destekli olarak ücretsiz sunulan müzik dinleme hizmeti sayesinde, mobil üzerinde daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Deezer, kullanıcılara tüm platformlar üzerinde aylık 10 saatlik ücretsiz müzik dinleme hizmeti sunacak.

Aynı zamanda Mac platformu için özel bir yazılım geliştirmeye de başlayan şirket, Mac kullanıcılarının masaüstü üzerinde kullanabilecekleri Deezer'a özel bir medya oynatıcı tasarlıyor. Kullanıcılar Deezer üzerinde hazırladıkları çalma listelerini özel medya oynatıcı üzerinde oynatabilecekleri gibi, sabit diskleri üzerinde yer alan medya dosyalarını da medya oynatıcı içerisine aktarabilecekler.

Tüm bunların dışında Samsung ile özel bir ortalık anlaşması da imzalayan şirket, yeni Samsung Galaxy S5 kullanıcılarına Deezer Premium+ servisini 6 ay boyunca ücretsiz olarak sunacak. 9,99 avroluk Deezer Premium+ üyelik paketi, kullanıcılara tüm platformlar üzerinden servise sınırsız erişim ve eksta özelliklere ulaşma imkanı sunuyor.

Mobil cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak ücretsiz müzik dinleme keyfini yaşamak istiyorsanız Deezer'ı aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen denemeye başlayabilirsiniz.

YORUMLAR