Desert 51 Oynanış Videosu

Eğer dört bir yanınız zombilerle dolu olan bir çölde hayatta kalmak için elinizden gelen herşeyi yaptığınız bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Desert 51 denemekten zevk alacağınız bir oyun olacaktır. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunu o

Eğer dört bir yanınız zombilerle dolu olan bir çölde hayatta kalmak için elinizden gelen herşeyi yaptığınız bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz Desert 51 denemekten zevk alacağınız bir oyun olacaktır.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir Android oyunu olan Desert 51, bilgisayar oyunları arasında bir klasik olan Crimsonland'a oldukça benzeyen oyun yapısıyla öne çıkıyor. Oyunda özel yapım bir tankı kuşbakışı olarak yönetiyoruz ve mobil cihazımızın hareket algılayıcısı yardımıyla yönlendiriyoruz. Parmağımızla zombilere hedef alarak ateş ediyoruz. Bu sırada zombileri donduran veya zamanı yavaşlatan bonusları toplayabiliyor ve oyunda kritik anlarda rahat bir nefes alabiliyoruz.

İzleyeceğiniz oynanış videosunda oyundan heyecanlı anlar yakalanmakta. Eğer Desert 51'i denemek isterseniz bu bağlantıdan oyunu indirebilirsiniz:

YORUMLAR