Destiny 2'nin PvP Moduna Yakından Bakıyoruz

Çıkışına az bir süre kalan Destiny 2 için oyunun multiplayer oyun modunu tanıtan yeni bir video paylaşıldı. Hatırlanacağı üzere ilk Destiny oyunu sadece oyun konsollarına özel olarak çıkmıştı. Bu başarılı oyunun PC platformuna çıkış yapmaması bir hayli üz

Çıkışına az bir süre kalan Destiny 2 için oyunun multiplayer oyun modunu tanıtan yeni bir video paylaşıldı.

Hatırlanacağı üzere ilk Destiny oyunu sadece oyun konsollarına özel olarak çıkmıştı. Bu başarılı oyunun PC platformuna çıkış yapmaması bir hayli üzücüydü; fakat neyse ki serinin 2. oyunu oyun konsollarının yanısıra PC platformuna da gelecek. Peki Destiny 2'de bizi nasıl bir aksiyon bekliyor? İşte bu videoda oyunun online modundaki savaşların nasıl olacağının detayları paylaşılıyor.

Destiny 2'de farklı kahraman sınıfları yer alacak ve bu kahramanlar kendilerine has yeteneklerle donatılacak. Bu da oyuna taktiksel bir derinlik kazandırıyor. Videoda Destiny 2'de yer alacak kahramanları yakından görebiliyoruz ve hangi yeteneklere sahip olacaklarını öğrenebiliyoruz.

Videoda Destiny 2 kahraman sınıflarının yanısıra oyunda kullanabileceğimiz silahları da görebilmekteyiz. Ayrıca savaşacağımız haritalardan bir kısmının görüntüleri de paylaşılmakta.

Destiny 2'nin Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri 6 Eylül tarihinde oyun severlerle buluşacak. Oyunun PC sürümü için biraz daha beklememiz gerekecek, Destiny 2 PC'ye 24 Ekim tarihinde çıkıyor. Oyuna ön sipariş veren oyuncular özel bir silah hediyesi kazanacklar.

YORUMLAR