Diablo 2'yi Yeniden Oynatacak Mod: Median XL

Diablo 2: Lord of Destruction yıllar önce çıkmış bir oyun olsa da halen oyuncuların gönlünde değişmez bir yere sahip.  Diablo serisinin son oyunu Diablo 3, serinin hayranı birçok oyuncu tarafından beğenilmemiş, serinin karanlık atmosferini öldürmekle suçl

Diablo 2: Lord of Destruction yıllar önce çıkmış bir oyun olsa da halen oyuncuların gönlünde değişmez bir yere sahip. 

Diablo serisinin son oyunu Diablo 3, serinin hayranı birçok oyuncu tarafından beğenilmemiş, serinin karanlık atmosferini öldürmekle suçlanmıştı. Bu nedenle ciddi miktarda oyuncu Diablo 2'yi oynamaya devam etmişti. Fakat Diablo 2, gelişen teknolojiye ayak uyduramadığı için oyuncu da kaybetmekteydi.

Median XL adı verilen bu Diablo 2 modu ise Diablo 3 ile hayal kırıklığı yaşayan, Diablo 2 için yeni içerikler bekleyen oyuncular için ilaç niteliğinde bir moddu. Median XL, küçük rötuşlar içeren bir mod olmak yerine oyunu neredeyse baştan sona değiştiriyor.

Median XL, Diablo 2'deki seviye sınırını yükseltip her kahraman için oyuna yeni yetenekler ekliyor. Yeni görevler, bölgeler, ödüller, eşyalar, canavarlar, mücadeleler de Median XL'in nimetleri arasında. Geçtiğimiz günlerde 2017 sürümüne güncellenen Median XL sürekli olarak oyuncu topluluğu tarafından geliştiriliyor.

Median XL'in 2017 sürümümün sunduğu yenilikleri bu videoda yakından görebiliyoruz. Median XL, Diablo 2: Lord of Destruction oyununun 1.14/1.13/1.12/1.11 & 1.10 sürümleri ile uyumlu çalışabilmekte, ücretsiz olan modu bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR