Diablo 3 Auction House Kapatılıyor

Blizzard geliştirici ekibi popüler oyunları Diablo 3 içerisinde yer alan Auction House sisteminin 18 Mart 2014 tarihi itibarıyla tamamen kapatılacağını ve önümüzdeki aylarda gelecek olan güncellemeyle birlikte oyuncuları nelerin beklediğini bir video ile

Blizzard geliştirici ekibi popüler oyunları Diablo 3 içerisinde yer alan Auction House sisteminin 18 Mart 2014 tarihi itibarıyla tamamen kapatılacağını ve önümüzdeki aylarda gelecek olan güncellemeyle birlikte oyuncuları nelerin beklediğini bir video ile duyurdu.

Oyuncular için güvenli bir alışveriş sistemi yaratabilmek için Auction House'u kullanıcıların beğenisine sunduklarını belirten geliştirici ekip, ne yazık ki bu sistemin kötü niyetli kullanımlar nedeniyle oyunun mekaniklerine zarar verdiğini bildirdi.

Hem gerçek para hem de oyun içi altınla kullanılabilen Auction House, her iki versiyon içinde eş zamanlı olarak kapatılacak.

Ayrıca Blizzard tarafından yayınlanan blog yazısında "Reaper of Souls ek paketi için hazırlanan Loot 2.0 sistemiyle birlikte oyuncularımıza çok daha iyi bir oyun içi eşya ve oynanış deneyimi sunacağımızı düşünüyoruz." sözlerine yer verildi.

Diablo 3 Reaper of Souls ek paketinin 2014 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

YORUMLAR