Diablo 3 Ek Paketi Reaper of Souls Karakteri The Crusader Tanıtıldı

Hack & Slash türünün en popüler oyunlarından bir tanesi olan ve Blizzard tarafından geliştirilen Diablo serisinin son oyunu olan Diablo 3, 15 Mayıs 2012 tarihinde çıkış yapmasıyla birlikte milyonlarca oyuncu tarafından satın alınmış ve en kısa sürede en ç

Hack & Slash türünün en popüler oyunlarından bir tanesi olan ve Blizzard tarafından geliştirilen Diablo serisinin son oyunu olan Diablo 3, 15 Mayıs 2012 tarihinde çıkış yapmasıyla birlikte milyonlarca oyuncu tarafından satın alınmış ve en kısa sürede en çok satan bilgisayar oyunu olma ünvanını eline geçirmişti.

Bugünlerde oyun dünyasının en çok konuşulan haberlerinden bir tanesi Diablo 3'e gelecek olan ek paket Reaper of Souls. 25 Mayıs 2014 tarihinde piyasaya sürülecek olan Diablo 3 ek paketi Reaper of Souls şimdiden milyonlarca oyuncu tarafından önsiparişle satın alındı bile.

Blizzar bugün resmi Youtube hesabında yayınladığı yeni video ile Reaper of Souls ek paketiyle oyuna eklenecek olan yeni oynanabilir karakter The Crusader'ı resmi olarak tanıttı ve The Crusader'ın özelliklerini oyunseverlerin beğenisine sundu.

Korkusuz savaşçı The Crusader için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Diablo 3'ün yeni oynanabilir karakteri hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR