Diablo 3'teki Necromancer Setleri

Blizzard'ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu Diablo 3 indirilebilir içeriği Rise of the Necromancer için yeni bir video yayınlandı. Bu kısa video bize indirilebilir içerikle oyuna eklenecek Necromancer kahraman sınıfının kullanabileceği zırh setlerini yakında

Blizzard'ın geçtiğimiz aylarda duyurduğu Diablo 3 indirilebilir içeriği Rise of the Necromancer için yeni bir video yayınlandı.

Bu kısa video bize indirilebilir içerikle oyuna eklenecek Necromancer kahraman sınıfının kullanabileceği zırh setlerini yakından görebilme imkanı veriyor. Videoda setlerin adları paylaşılırken, nasıl göründükleri oyun içi görüntülerle anlatılıyor. Bilindiği üzere Necromancer sınıfı, ölüleri dirilterek düşmanlarına karşı savaştırabilmesi ve lanetler yağdırarak düşmanlarını zayıflatabilmesi ile öne çıkan bir kahraman sınıfıydı. Bunun yanısıra kemikleri savaş araçları ve kalkan olarak kullanabiliyor, zehir ile toplu katliam yapabiliyordu. Necromancer'ın Diablo 3 versiyonunda da bu karakteristik özelliklerin korunduğunu görüyoruz. Tasarlanan setler hem görünüm, hem de işlev olarak bu karakteristik özellikleri yansıtıyor.

Diablo 3, çıkış yaptığında serinin önceki oyunları kadar ilgi görmemişti. Diablo 1 ve Diablo 2'deki karanlık atmosfer yerini daha renkli bir atmosfere bırakınca oyuncular Diablo 2'ye geri dönmüşlerdi. İşte Blizzard da bu hatalarından ders alarak oyunda bir takım değişiklikler yapma kararı almıştı. Bu değişikliklerin yönü de Diablo 3'ü serinin köklerine döndürmek oldu.

Diablo 2'nin en sevilen kahramanlarından olan Necromancer'ı tekrar Diablo 3'te görebilecek olmak güzel bir duygu. Eğer siz de benim gibi Diablo 3'ü oynamayı uzun süre önce bıraktıysanız Rise of the Necromancer ile oyuna tekrar dönüş yapabilirsiniz.

YORUMLAR