Dice With Buddies Tanıtım Videosu

Dice With Buddies Free, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir zar atma oyunudur. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda ister arkadaşlarınız, isterseniz dünya üzerindeki diğer online oyuncular

Dice With Buddies Free, Android ve iOS cihaz sahibi kullanıcıların ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli ve heyecanlı bir zar atma oyunudur. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda ister arkadaşlarınız, isterseniz dünya üzerindeki diğer online oyuncular ile karşılaşabilirsiniz.

Facebook hesabınızı kullanarak giriş yaparak arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile kolayca oyuna başlayabilirsiniz. OYunun en güzel yanlarından bir tanesi bulunduğunuz oyundan çıkmadan diğer oyunlara da girerek aynı anda birden çok oyun oynamak. Bunun dışında oyun içi mesajlaşma sayesinde oynadığınız kişiler ile sohbet ederek tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Heyecanlı oynanışı ve eğlenceli oyun yapısı ile basit fakat oynaması keyifli bir oyun olan Dice With Buddies'i Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR