DiRT 4 Ateş Ediyor!

Yıllardır bize birbirinden güzel yarış oyunları sunan Codemasters, yeni yarış oyunu DiRT 4'ü Kuzey Amerika'da yayınladı. 9 Haziran tarihinde de Avrupa'da çıkış yapacak yarış oyunu eğer zorlu arazilerde gerçekçi bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz ilacı

Yıllardır bize birbirinden güzel yarış oyunları sunan Codemasters, yeni yarış oyunu DiRT 4'ü Kuzey Amerika'da yayınladı.

9 Haziran tarihinde de Avrupa'da çıkış yapacak yarış oyunu eğer zorlu arazilerde gerçekçi bir yarış tecrübesi yaşamak isterseniz ilacınız olacak. Ünlü ralli oyunu serisinin önceki oyunları gerek grafik kalitesi, gerek oyun mekanikleri açısından iyi inceleme puanlarıyla başarılarını kanıtlamışlardı. Codemasters ise DiRT 4'ün serinin önceki oyunlarından daha büyük, daha iyi ve daha iddialı olduğunu öne sürmekte. Yayınlanan bu DiRT 4 çıkış videosu da firmanın bu iddialarını doğrular nitelikte.

DiRT 4'te farklı hava şartlarında dünyanın dört bir yanında yarışabileceğiz. Karlı araziler, çamurla kaplı yollar, kurak çöller ve asfaltlar yarış pistlerimiz olacak. DiRT 4, her oyuncuya hitap edecek bir oyun şeklinde tasarlanmış. Oyunu dilerseniz arcade türünde bir yarış oyunu gibi kolay kontrollerle ve karmaşık olmayan dinamiklerle oynayabileceksiniz, dilerseniz gerçekçi oyun mekaniklerini açarak daha karmaşık ve zorlu bir oyun tecrübesi yaşayabileceksiniz.

Videodaki görüntülere baktığımızda DiRT 4'ün göz alıcı grafiklere yer verdiğini söyleyebiliriz. Makul bir fiyata sahip olan DiRT 4'ü satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR