Division Cell ile Eşitlik İçinde Uyumu Yaratın

Hyperspace Yard tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen bir mobil oyun olan Division Cell, bulmaca oyunlarına farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor. Özellikle zeka ve bulmaca oyunlarını seven kullanıcılara farklı bir oyun deneyimi yaşatac

Hyperspace Yard tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen bir mobil oyun olan Division Cell, bulmaca oyunlarına farklı bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Özellikle zeka ve bulmaca oyunlarını seven kullanıcılara farklı bir oyun deneyimi yaşatacak olan Division Cell, birbirinden zorlu bölümleri ve bulmacalarıyla oyunseverleri kendisine bağlamayı başarıyor.

Oyun ekranı üzerinde düzensiz şekilde yerleştirilmiş farklı renk, boyut ve şekillerdeki geometrik şekilleri sadece dokunarak değiştireceğiniz oyunda, amacınız; ekran üzerinde yer alan şekilleri belirli bir düzen, harmoni ve simetri içerisinde tek bir geometrik şekle veya birden fazla aynı geometrik şekle dönüştürmek.

Bulmaca ve zeka oyunlarını seviyorsanız, görsel zekanızın sınırlarını sonuna kadar zorlayacak bir oyun olan Division Cell'i denemenizi öneririm.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu akıllı telefon veya tabletleriniz üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR