Dolmuş Driver iOS, Android İncelemesi

Dolmuş Driver tamamen Türk yapımı olan ve oldukça yüksek kalite sunan bir yarış oyunudur.  Dolmuş Driver'da İstanbul'un farklı güzergahlarında hizmet veren bir sarı dolmuşu yönetiyoruz ve yol üzerinden yolcu alarak indi-bindi noktalarından geçmeye ve para

Dolmuş Driver tamamen Türk yapımı olan ve oldukça yüksek kalite sunan bir yarış oyunudur. 

Dolmuş Driver'da İstanbul'un farklı güzergahlarında hizmet veren bir sarı dolmuşu yönetiyoruz ve yol üzerinden yolcu alarak indi-bindi noktalarından geçmeye ve para kazanmaya başlıyoruz. Kazandığımız parayla dolmuşumuza yeni kornalar, roketler ve boya işçiliği satın alabilmekte, farklı güzergahları ve şöförleri açabilmekteyiz. Dolmuş Driver menülerinden oyun içi diyaloglara kadar tamemen Türkçe olarak hazırlanmış bir oyun. Özellikle yolcu ve şöför diyalogları oldukça eğlenceli ve oyuna keyif katıyor.

Dolmuş Driver güzel grafiklerle donatılmış. Oyunun oynanış kısmı da gayet başarılı. Hareket sensörüyle kontrol oldukça hassas. Bunun yanında oyunu dokunmatik kontrollerle de oynayabiliyorsunuz.

Dolmuş Driver her yönüyle yüksek başarı yakalayan bir oyun. Eğer keyifle oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Dolmuş Driver'ı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR