Dormi Tanıtım Videosu

Akıllı telefon kullanma çağına gelmiş çocuklarının aktivitelerini takip etmek ve zaman zaman onlara kolayca ulaşarak seslerini duymak isteyen ebeveynler için geliştirilmiş olan bir bebek takip veya diğer bir adıyla bebek monitörü uygulaması olan Dormi, An

Akıllı telefon kullanma çağına gelmiş çocuklarının aktivitelerini takip etmek ve zaman zaman onlara kolayca ulaşarak seslerini duymak isteyen ebeveynler için geliştirilmiş olan bir bebek takip veya diğer bir adıyla bebek monitörü uygulaması olan Dormi, Android cihazlar üzerinde ebeveynlere sunulan ücretsiz bir uygulamadır.

WiFi ve mobil veri transferi yardımıyla her mesafeden sorunsuz şekilde çalışan uygulama ile çocuklarınızın bulunduğu ortam hakkında bilgi alabilir ve geceleri uyurken herhangi bir reaksiyon gösterdiklerinde bundan haberdar olabilirsiniz.

Çocuğunuzun yakınında olmasanız bile her an onunla iletişim kurabilir ve ona yakın olduğunuzu hissettirerek aranızda güçlü bir bağ kurabilirsiniz.

Dormi için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla uygulamayı Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR