Dots Tanıtım ve Oynanış Videosu

Dots, Android ve iOS kullanıcılarının cihazları üzerinde oynayabileceği ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Basit oyun yapısına rağmen oynaması oldukça eğlenceli olan Dots oyunundaki amacınız size verilen 60 saniye içerisinde olabildiğince çok say

Dots, Android ve iOS kullanıcılarının cihazları üzerinde oynayabileceği ücretsiz ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Basit oyun yapısına rağmen oynaması oldukça eğlenceli olan Dots oyunundaki amacınız size verilen 60 saniye içerisinde olabildiğince çok sayıda aynı renkli noktaları bağlamak.

60 saniye süre verilen oyun modu dışında süre limitsiz ve sınırsız oyun modları bulunmaktadır. Yüksek puanlar listesinde arkadaşlarınızı geçmek ve zirveye ulaşmak için oyunda epey vakit geçirmeniz gerekmektedir. Görünüş olarak kolay olmasına rağmen Dots oldukça zorlayıcı ve hıza dayalı bir bulmaca oyunudur.

Farklı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, Dots uygulamasını Android ve iOS cihazlarınıza aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR