Double ile iPad'inizi Ayaklandırın

Double Robotics firması tarafından geliştirilen ve Double adı verilen elektronik araç sayesinde iPad'inizi ayaklandırmak tamamen sizin elinizde olacak. Peki Double'ı ne için kullanabileceğiz? Double'ın vulunduğu her yere iPad'imiz aracılığıyla kolayca ula

Double Robotics firması tarafından geliştirilen ve Double adı verilen elektronik araç sayesinde iPad'inizi ayaklandırmak tamamen sizin elinizde olacak. Peki Double'ı ne için kullanabileceğiz?

Double'ın vulunduğu her yere iPad'imiz aracılığıyla kolayca ulaşmamız mümkün olacak. Dünya üzerinde Double'ın bulunduğu her yeri iPad'iniz üzerinden ziyaret ederek o an orada olmak tamamen sizin elinizde. Double, minimalist tasarımı ve sezgisel dokunmatik ekran kontrolleri sayesinde başkalarının yardımına ihtiyaç duymadan istediğiniz ortamlarda özgürce dolaşmanıza izin verecek.

Şarj ile çalışan bu teknoloji harikası kullanılmadığı zamanlarda kendisini otomatik olarak bekleme moduna alarak güç tasarrufuda sağlamakta. Verimli motoru ve hafif tasarımı sayesinde Double'ı tüm gün boyunca hiç şarj etmeden kullanmanız da mümkün olacak.

YORUMLAR