Dragon City Tanıtım Videosu

Social Point firması tarafından geliştirilen başarılı Facebook oyunu Dragon City bundan böyle iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde de kullanıcılarla buluşuyor. Kendi efsanevi ejderha şehrinizi kuracağınız ve 10 farklı ırktan birçok ejderha yetişt

Social Point firması tarafından geliştirilen başarılı Facebook oyunu Dragon City bundan böyle iOS işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde de kullanıcılarla buluşuyor.

Kendi efsanevi ejderha şehrinizi kuracağınız ve 10 farklı ırktan birçok ejderha yetiştirebileceğiniz bir ejderha geliştirme oyunu olan Dragon City'de kendi ejderha takımınızı kurarak dünya üzerinde oyunu oynamakta olan diğer oyunculara karşı mücadele verebilirsiniz.

Aynı zamanda Facebook üzerinde yer alan oyunla tamamen uyumlu şekilde çalışan Dragon City Mobile sayesinde istediğiniz her yerden telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızla kullanıcı hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız için Dragon City oyununa Tamindir aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR