DragonFlight for Kakao Tanıtım Videosu

DragonFlight for Kakao, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eski tarz bir aksiyon oyunudur. Uzayda uçarken karşınıza çıkacak olan fantastik yaratıkları yok ederek hem altın kazanıcağınız hemde yüksek puan elde edeceğiniz

DragonFlight for Kakao, Android ve iOS platformları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eski tarz bir aksiyon oyunudur.

Uzayda uçarken karşınıza çıkacak olan fantastik yaratıkları yok ederek hem altın kazanıcağınız hemde yüksek puan elde edeceğiniz oyunda arkadaşlarınız ile birlikte mücadele ederek listede onların üstüne çıkmaya çalışabilirsiniz.

Yaratıklardan düşen güçlendirici özellikler sayesinde kendinize sınırlı süreli avantajlar yaratabilir ve yüksek puanlar elde edebilirsiniz.

Geliştirici şirket tarafından yayınlanan tanıtım videosunu oyun hakkında genel bir fikre sahip olmak için izlemenizi öneririm. 

Android veya iOS, telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak DragonFlight for Kakao oyununu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantılardan yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR