Dragons of Atlantis Tanıtım Videosu

Popüler oyun geliştiricisi Kabam tarafından tarayıcılar için geliştirilmiş olan popüler strateji oyunu Dragons of Atlantis, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor. Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz eğle

Popüler oyun geliştiricisi Kabam tarafından tarayıcılar için geliştirilmiş olan popüler strateji oyunu Dragons of Atlantis, Android ve iOS platformları üzerinde oyunseverlerle buluşuyor.

Dünya üzerinde milyonlarca oyuncuyla birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli ve sürükleyici bir strateji oyunu olan Dragons of Atlantis'te hem şehrinizi hem ordunuzu hem kaynaklarınızı hem teknolojinizi hem de ejderhalarınızı geliştireceksiniz.

Atlantis'i eski güzel günlerine döndürmeye çalışan bir ejderha varisi olarak düşmanlarınızla savaşmalı ve size verilen görevleri yerine getirerek tüm dünyaya kendinizi göstermelisiniz.

Dragons of Atlantis için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR