Drift Mania: Street Outlaws ile Drift Kralı Olabilirsiniz

Mobil oyun geliştiricisi Ratrod Studio tarafından geliştirilen Drift Mania serisinin son oyunu olan Drift Mania: Street Outlaws ile driftin kralı olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye hazır mısınız? Cevabınız evetse; gerçekçi bir sürüş, yarış ve drift de

Mobil oyun geliştiricisi Ratrod Studio tarafından geliştirilen Drift Mania serisinin son oyunu olan Drift Mania: Street Outlaws ile driftin kralı olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye hazır mısınız?

Cevabınız evetse; gerçekçi bir sürüş, yarış ve drift deneyimini Android, iOS ve Windows Phone mobil işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde oyunseverlerle buluşturan Drift Mania: Street Outlaws'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Dünya üzerindeki farklı ülkelerde yer alan yarış parkurlarında yarışabileceğiniz, kullanacağınız farklı araçları istediğiniz gibi modifiye edebileceğiniz, kariyer modu ile driftin kralı olmak için mücadele ederken, çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınız ve dünya üzerindeki diğer oyuncularla kafa kafaya yarışabileceğiniz ve çok daha fazlasını sizlere sunan bu oyunu kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.

Geliştirici ekip tarafından Drift Mania: Street Outlaws için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıdaki bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek, hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR