Droid Over Wifi Tanıtım Videosu

Android telefon ve tabletlerinizi kablosuz ve herhangi ekstra birşey olmadan bilgisayarlarınız üzerinden yönetmenizi sağlayan Droid Over Wifi uygulaması, Android cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor. Uygulamayı kullanabi

Android telefon ve tabletlerinizi kablosuz ve herhangi ekstra birşey olmadan bilgisayarlarınız üzerinden yönetmenizi sağlayan Droid Over Wifi uygulaması, Android cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek kullanılabiliyor.

Uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken tek şey ise Android cihazınızın ve bilgisayarınızın aynı internet ağı üzerinde olmasını sağlamak. Daha sonra uygulamayı açarak çalıştırabilirsiniz. Uygulama çalıştıktan sonra size bir URL oluşturacaktır. Bu URL'yi bilgisayarınızda açtığınız tarayıcının çubuğuna yapıştırarak cihazınızın dosya yönetimini gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı çok rahat. Android cihazınızı kablosuz olarak masaüstü bilgisayarınızn tarayıcısından yönetmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak Droid Over Wifi uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR