DropTask Tanıtım Videosu

DropTask, iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş ve etkili bir görev yönetimi uygulamasıdır. Aynı proje üzerinde çalışan birden çok bilgisayar kullanıcısının işleri paylaşabilmesi için kullanılabilecek olan uygulama yard

DropTask, iOS kullanıcılarının mobil cihazları üzerinde kullanabilecekleri gelişmiş ve etkili bir görev yönetimi uygulamasıdır.

Aynı proje üzerinde çalışan birden çok bilgisayar kullanıcısının işleri paylaşabilmesi için kullanılabilecek olan uygulama yardımıyla, proje içerisinde yer alan kişilere görevler atayabilir ve hangi kullanıcıların hangi görevler üzerinde çalıştığını görüntüleyebilirsiniz.

Yapılması gereken tüm işlerin ve görevlerin zamanında, hatta zamanından daha önce düzenli bir şekilde tamamlanabilmesi için kullanabileceğiniz uygulama web servisiyle de senkronize şekilde çalışmaktadır ve anlık olarak tüm verilerinizi eşler.

Geliştirici tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla DropTask'i iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR