Dumb Ways to Die Tanıtım Videosu

Dumb Ways to Die, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği en eğlenceli, çılgın ve farklı beceri oyunlarından bir tanesidir. Kendine özgü yapısı ve oynanışı ile oyuncuların beğenisini kazanan oyunda yapmanız gereken, minik yaratıklar

Dumb Ways to Die, Android ve iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabileceği en eğlenceli, çılgın ve farklı beceri oyunlarından bir tanesidir. Kendine özgü yapısı ve oynanışı ile oyuncuların beğenisini kazanan oyunda yapmanız gereken, minik yaratıkları ölümden kurtarmak.

Farklı senaryolarda tehlikeli hareketlerde bulunan yaratıkları el becerileriniz ile ekrana dokanarak ölmelerini engellemelisiniz. Ne kadar çok kurtarırsanız o kadar çok puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar ile yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Arkadaşlarınız ve diğer oyuncular ile karşılaşacağınız haftalık ve tüm zamanlar puan listesinde üst sıralara çıkabilmek için yeteneklerinize güvenmeniz gerekiyor. Tamamen sizin yeteneklerine kalmış olan oyunu, Android ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

YORUMLAR