Dungeon Hunter 4 Çıkış Videosu

En başarılı mobil oyun geliştiricilerinden olan Gameloft'un başarılı aksiyon-RPG oyunu Dungeon Hunter 4, iOS ve Android versiyonlarının ardından Windows Phone için de çıkış yaptı. Diablo tarzı hack & slash tarzı oyun yapısını mobil cihazlara taşıyan ve üc

En başarılı mobil oyun geliştiricilerinden olan Gameloft'un başarılı aksiyon-RPG oyunu Dungeon Hunter 4, iOS ve Android versiyonlarının ardından Windows Phone için de çıkış yaptı.

Diablo tarzı hack & slash tarzı oyun yapısını mobil cihazlara taşıyan ve ücretsiz olarak oynanabilen bir oyun olan Dungeon Hunter 4 bize gerçek zamanlı ve kesintisiz bir aksiyon sunmakta. Oyunda varlıklarının sona erdiğine inanılan iblislerin geri dönüşleri sonrasında saçtıkları dehşet ve terör ile bu teröre karşı mücadele eden bir grup kahramanın hikayesi konu alınmakta. Dungeon Hunter 4 tek kişilik oyun modunda zengin içerik sunarken PvP ve ortak oyun gibi modlarda da büyük bir eğlence sunuyor.

Oyun içi görüntülere bolca yer verilen videoda kahraman seçme ekranına ve oyunda yer alan diğer değişik elementlere de göz atabiliyoruz. Eğer Dungeon Hunter 4'ü ücretsiz olarak indirip oynamak isterseniz bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR