Dünya Super Mario Bros Hızlı Bitirme Rekoru Böyle Kırıldı

Super Mario rekoru için yapılan son deneme başarıyla saonuçlandı ve dünyanın en kısa Super Mario bitirme süresi elde edildi. Super Mario Bros ile ilk olarak 1985 yılında tanışmıştık. Günümüzden tam 31 sene önce yayınlanan bu klasik oyun halen birçok oyunc

Super Mario rekoru için yapılan son deneme başarıyla saonuçlandı ve dünyanın en kısa Super Mario bitirme süresi elde edildi.

Super Mario Bros ile ilk olarak 1985 yılında tanışmıştık. Günümüzden tam 31 sene önce yayınlanan bu klasik oyun halen birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanıyor. Super Mario Bros çocukluğumuzda öyle sağlam bir yer edinmişti ki, halen video oyunu denilince aklımıza ilk olarak Super Mario Bros geliyor. Neyse ki Nintendo, bu klasik oyunu televizyonlarımızda tekrar oynayabilmemiz için Mini NES oyun konsolunu yakın zaman içinde piyasaya sürecek.

Daha önceden usta Super Mario Bros oyuncularının en hızlı Super Mario Bros bitirme denemelerine kalkıştığına ve başarılı olup rekor kırdıklarına şahit olmuştuk. Darbian adlı YouTube kullanıcısı ise şu ana kadar yakalanmış en iyi Super Mario Bros bitirme zamanını elde etti ve dünya rekorunun sahii oldu. Darbian tam olarak 4 dakika 56 saniye ve 878 salilse içinde Super Mario Bros'u sıfırdan başlayarak bitirmeyi başardı. Usta Super Mario Bros oyuncusunun rekoru kırdıktan sonraki sevinci ise canlı yayına yansıdı.

YORUMLAR